O nás

Zvolte si typ nemovitosti

O nás

Společnost Letenská RK s.r.o. byla založena v roce 1998 dvěma společníky, panem Vladimírem Vondřichem a Ing. Zdeňkem Musilem. V roce 1998 s Letenskou RK s.r.o. začíná spolupracovat i druhý ze současných jednatelů a společníků, pan Robin Němec.

Od samého počátku, byla naše práce těžištně zaměřena na komplexní služby v oblasti prodeje a pronájmu nemovitostí. Jasno jsme měli v charakteru přístupu k jednotlivým klientům v tom, že naše služby musí být prováděny tzv. „na klíč“. To znamená bezplatné poradenství o možnosti prodeje, koupě či nájmu nemovitosti ve všech aspektech, tj. právní a notářské úkony, daňové podmínky, tržní ceny, odhady, finanční zdroje z hypotečních bank či ze stavebních spoření a zajištění celého spektra vlastních úkonů, potřebných pro realizaci požadovaného obchodního případu.

Základním principem, uplatňovaným naší společností při uzavírání obchodu s klientem, je finanční a právní bezpečnost a proto klademe důraz na přípravu kvalitních smluv a získání veškerých dostupných dokladů k dané zakázce. Kompletní právní servis naší kanceláři zajišťuje renomovaná advokátní kancelář GÜRLICH VÍTEK & PARTNERS, s níž dlouhodobě spolupracujeme.

Tato firemní filozofie a individuální přístup ke každému klientovi a obchodnímu případu nám umožnila úspěšně překonat výkyvy realitního trhu. Za dobu naší činnosti jsme úspěšně prodali více než tisíc nemovitostí nejen na území Prahy 7, kterou považujeme za svoji srdeční záležitost, ale na celém území Prahy a středních Čech. Za dobu naší činnosti jsme uspokojili množství spokojených klientů, kteří našich služeb nezřídka opětovně využívají, což je pro nás největší pochvalou.

Našimi klienty byli a jsou nejen lidé s přesnou představou o svých obchodních záměrech a způsobech jak jich dosáhnout, ale i lidé s minimálním právním vědomím a s malými obchodními zkušenostmi. Prvním ponecháváme volnost v jejich požadavcích a řídíme se jejich pokyny, druhým poradíme, probereme detailně jejich záměry i možnosti a v plném rozsahu je zastoupíme ve všech úkonech i jednáních.

Každý zájemce o využití služeb naší společnosti je předmětem naší zdvořilosti, zájmu a vstupní konzultace v přátelské atmosféře ve spolupráci s týmem našich velmi schopných makléřů, a to i v případě pouze drobné informace nebo časově vzdáleného obchodu.

Každý zájemce, tedy i Vy, je náš možný budoucí klient a jsme Vám vděční, dáte-li nám možnost Vás o tom přesvědčit.

 

Robin Němec
jednatel Letenské RK s.r.o.

Máte dotazy? Kontaktujte nás:

* Jméno
* Email
* Telefon
* Váš vzkaz